02/11/2010 - ANL Plastics, producent van gethermoformeerde kunststof verpakkingen voor de voeding en andere industrieën, start met een productieplant in Polen. Een positief evoluerende markt en een uitgebreide haalbaarheidstudie hebben ANL Plastics overtuigd om deze stap te zetten.
De motivatie is tweeledig. Enerzijds was er de terugkerende vraag van de bestaande, voornamelijk multinationale klanten om beleverd te worden in Oost Europa, waar nieuwe productielocaties werden opgezet. De goede band tussen deze multinationals en ANL Plastics werkte inspirerend.
Anderzijds was er een totaal nieuwe ontwikkelende markt met een groot afnamepotentieel en een venster op de Oost- Europese markten.
De primaire doelstelling wordt dus de belevering van de lokale markten en de uitbouw van een lokale activiteit.
ANL Plastics zocht een centrale locatie die de mogelijkheid bood bestaande klanten in hun verdere ontwikkeling te ondersteunen en te beleveren in het hart van de industrie en een verzorgingsgebied voor een potentieel van 100 miljoen nieuwe consumenten.
Er werd een hal van 6.000 m² gehuurd in de stad Dambrowa, gelegen tussen Krakow en Katowice. De keuze voor deze locatie werd ingegeven door goed wegennetwerk, nutsvoorzieningen, makkelijke, relatief snelle bereikbaarheid, een technisch hoog opgeleid menselijk potentieel en onmiddellijke toegang tot de markten van Tsjechië, Slovakije en Hongarije.
De installatie van het machinepark vangt aan vanaf september. De opstart is voorzien voor het eerste kwartaal van 2011. Het Poolse commerciële team, geleid door Robert Chudzik, is reeds met de prospectie op de markt begonnen. ANL Polska was ook aanwezig op de 2 jaarlijkse Taropack beurs is Poznan.
ANL plastics realiseerde in 2009 een omzet van 65 miljoen € met 420 werknemers in zijn twee sites te Wellen (B) en Cahors (Fr). De start van een derde site wordt een nieuwe stap voorwaarts in de lange termijn strategie van ANL Plastics om een “Globaal Europese” toeleverancier te zijn die de klanten in heel Europa efficiënt kan bedienen.
ANL Plastics is aanwezig op Emballage Paris, Villepinte, France, stand 6J068
04/11/2010 - Moonen Packaging introduceert de nieuwe generatie van de Moonen Natural Hot Cup. Uniek aan deze nieuwe duurzame koffiebeker is het gebruik van suikerr Lees meer.
10/09/2010 - De flexibele zakjesverpakkingsoplossingen zijn ontwikkeld om de efficiëntie te optimaliseren en de productiviteit te maximaliseren. De tentoongesteld Lees meer.
01/09/2010 - De tendens van duurzame ontwikkeling, met eco-ontwerpen, onderzoek naar nieuwe materialen, recyclage, enz. staat meer dan ooit centraal bij de profess Lees meer.