
23/03/2010 - Om de farmacie daarin bij te staan, hebben Mundi Technology en VistaLink gezamenlijk een codeer- en inspectiesysteem, Code&Verify, ontwikkeld waarmee perfect aan de gestelde normen en eisen kan worden voldaan. Hierbij is gebruik gemaakt van reeds jaren op de markt zijnde machines en toestellen. Met name in de farmaceutische industrie zijn de OCS controlewegers, de Linx laser codeerapparatuur en VistaLink camera systemen een begrip. Het C&V systeem is dus gebaseerd op ‘Proven Technology’.
Het C&V systeem kan geheel modulair conform uw wensen worden samengesteld en komt in hoofdlijnen op de volgende basisfunctionaliteit neer: (zie ook bijgaande tekening).
Ø Vanuit uw database worden lotgebonden productinformatie en een unieke codering naar de centrale IPC van het C&V systeem gezonden.
Ø Vanuit deze IPC worden centraal de OCS controleweger, de Linx laser en het VistaLink camera systeem ingesteld op het betreffende product.
A De verpakkingen (afhankelijk van de codering en materiaal, tot 500 / minuut) worden vanuit uw
kartonneermachine door een onder- en bovenband op de OCS controleweger overgenomen en
trillingsvrij voorbij de Linx laser gevoerd, die op de doosjes de lotgebonden gegevens (alfanumeriek)
en de unieke 2D Datamatrix code, in zeer hoge kwaliteit en onuitwisbaar, drukt.
B Een VistaLink camera systeem controleert de juistheid van de tekst en bovendien de kwaliteit van de
2D code (bijv. Grade A, of Grade B).
C Vervolgens controleert het OCS systeem of bijvoorbeeld (optioneel) de klepjes van de doosjes correct
gesloten zijn en of de doosjes compleet zijn (bijv. de bijsluiter, aantal tabletten etc.).
D Een doosje dat een incorrecte codering, een slechte of verkeerde 2D code, een open klepje heeft of
incompleet is, wordt automatisch uitgeworpen.
E Als laatste wordt, op iedere goed bevonden verpakking, de 2D Datamatrix codering op correctheid
gecontroleerd door een tweede VistaLink camera en wordt alleen iedere correcte codering ge-upload
naar uw centrale database, zoals de wetgever in de Europese lidstaten gaat voorschrijven.
Alle geïntegreerde toestellen worden centraal bediend via één kleuren-touch-screen van OCS. M.a.w. een complexe technologie, zeer eenvoudig te bedienen.
Uniek: Alle disciplines in één systeem. Het wordt als één correct werkend systeem, conform de wetgeving, gegarandeerd.
Empack STAND L1054
04/11/2010 - Moonen Packaging introduceert de nieuwe generatie van de Moonen Natural Hot Cup. Uniek aan deze nieuwe duurzame koffiebeker is het gebruik van suikerr Lees meer.
02/11/2010 - ANL Plastics, producent van gethermoformeerde kunststof verpakkingen voor de voeding en andere industrieën, start met een productieplant in Polen. Ee Lees meer.
10/09/2010 - De flexibele zakjesverpakkingsoplossingen zijn ontwikkeld om de efficiëntie te optimaliseren en de productiviteit te maximaliseren. De tentoongesteld Lees meer.