TOSHIBA TEC en 3M werken samen aan groter marktaandeel EMEA-regio

01/09/2009 - TOSHIBA TEC, specialist in Auto-ID-oplossingen, is een strategische samenwerking aangegaan met 3M op het gebied van materiaal voor thermisch printbare labels. Doelstelling is zijn partners in de EMEA-regio te ondersteunen bij het identificeren van marktkansen en ze te helpen de Auto-ID-business in de sectoren industriële productie, gezondheidszorg, overheid, automotive, transport en retail verder uit te bouwen.

TOSHIBA TEC gaat zijn toonaangevende RFID-ready, thermische barcodeprinters combineren met de duurzame thermische printbare labels en bijbehorende producten van 3M. Zo ontstaat een sterke, allesomvattende oplossing, gericht op verscheidene geselecteerde applicaties voor verticale markten in Europa. Een van de producten die TOSHIBA TEC hiervoor aanbiedt, is de TOSHIBA TEC B-SX600 600 dpi thermische labelprinter.

De TOSHIBA TEC B-SX600 600 dpi thermische labelprinter is ontwikkeld om 24X7 te functioneren in de industriële productie-, automotive- en energiebranches, en in de sectoren draad- en kabelidentificatie, gezondheidszorg, defensie en transport (luchtvaart, spoorweg- en openbaar vervoer).

“Onze strategische overeenkomst met 3M stelt ons in staat meer research & development-projecten op te starten en daarnaast haalbaarheidsstudies te doen naar nieuwe productidentificatiesoftware. De samenwerking zorgt er ook voor dat de labels exact aan alle eisen voldoen, die een specifieke applicatie vereist. Dit doen we met middelen van de hoogst denkbare kwaliteit”, zegt Masamichi Kusunoki, CEO en President van TOSHIBA TEC Europe. “Op het hardwarevlak is onze industriële printer B-SX600 600 dpi een sterke speler die zijn sporen heeft verdiend op de veeleisende Japanse markt. De printer is een industriële standaard voor het printen van naamplaten.”

“De barcodeprinters van TOSHIBA TEC presteren fantastisch in de testprocedures die zijn uitgevoerd in onze cUL-geaccrediteerde testlaboratoria in Groot-Brittannië. Daarnaast voldoen al het labelmateriaal en de Toshiba-linten aan de cUL Product Marking-standaard”, zegt Gianfranco de Gregorio, directeur EMEA van de Industrial Adhesive & Tapes Division Business Unit bij 3M. “We hebben toegewijde specialisten die onze partners zo goed mogelijk ondersteunen. Zo kunnen zij snel reageren op nieuwe marktkansen en uiteindelijk meer omzet genereren in het Auto-ID kanaal.”

« Ga naar nieuws overzicht

Meer nieuws

Innovatie met suikerriet verduurzaamt succes Moonen Natural Hot Cup

04/11/2010 - Moonen Packaging introduceert de nieuwe generatie van de Moonen Natural Hot Cup. Uniek aan deze nieuwe duurzame koffiebeker is het gebruik van suikerr Lees meer.

Nieuwe performante satteliet van ANL Plastics staat in de startblokken

02/11/2010 - ANL Plastics, producent van gethermoformeerde kunststof verpakkingen voor de voeding en andere industrieën, start met een productieplant in Polen. Ee Lees meer.

Automated Packaging Systems (APS) presenteert zijn flexibele zakjesverpakkingsoplossingen op EMPACK 2010

10/09/2010 - De flexibele zakjesverpakkingsoplossingen zijn ontwikkeld om de efficiëntie te optimaliseren en de productiviteit te maximaliseren. De tentoongesteld Lees meer.


Home - Nieuws - Leveranciers - Agenda - Jobs
Privacy - Verkoopsvoorwaarden
© 2012 - PackDirect.com - Contact - 32