
03/09/2007 - de CoLOS® Pallet oplossing is ontworpen om SSCC labelling eenvoudig te maken. CoLOS Pallet combineert de prestaties en betrouwbaarheid van het geautomatiseerde etiketteersysteem Cimpak met de software die een perfecte link met bedrijfs- en Warehouse Management systemen creëert.
MARKEM biedt ook alternatieve technologieën voor het identificeren van dozen, krimpfolie en andere verzendeenheden. Als eerste hebben we de Cimjet serie ‘print and apply’ etiketteersystemen; robuuste en betrouwbare systemen, die zich reeds in veeleisende applicaties over de hele wereld hebben bewezen.
Dan is er het 5200 groot-karakter inkjet dooscodeersysteem. Dit systeem maakt gebruik van ‘hot melt’ inkt, waarmee scanbare barcodes, afbeeldingen en variabele informatie op diverse materialen wordt geprint. De 5xxx serie is eenvoudig te bedienen en te onderhouden en is ideaal voor zeer uiteenlopende applicaties, waarbij hygiëne en printkwaliteit belangrijk zijn.
MARKEM toont ook het SmartDate 5 codeersysteem met zijn unieke reeks controle opties. Deze omvatten o.a. een full colour touch-screen, eenvoudige networkverbinding en volledige integratie met verpakkingsmachines via WebBrowser.
De SmartLase 110i, MARKEM’s compacte laser codeersysteem zal ook te bekijken zijn op de stand. De SmartLase is nu ook leverbaar in IP65 uitvoering voor applicaties in natte omgevingen. SmartLase codeersystemen staan bekend om hun betrouwbaarheid en lage costs of ownership.
Alle te bezichtigen producten kunnen eenvoudig gekoppeld worden aan CoLOS Enterprise, een betaalbare software oplossing die de meest recente ontwerp- en netwerktechnieken combineert in een krachtige codemanagement bewerking. CoLOS Enterprise beperkt zich niet alleen tot MARKEM producten, ook apparatuur van derden kan gekoppeld worden aan het systeem voor effectieve automatisering van het totale codeerproces.
04/08/2008 - De door Tehabo gebouwde multifunctionele etiketteerunit is een eenvoudig te bedienen machine Lees meer.
08/09/2005 - Ze is geïntegreerd in een toepassing met hoekapplicator voor logistieke verpakkingsoplossingen Lees meer.
27/06/2005 - NERI Synergy S.r.l is producent van roterende etiketteermachines Lees meer.
Getra (divisie van Cerclindus nv) profileert zich als totaal-leverancier in de domeinen ...
Hettinga Sneek ontwikkelt, produceert en levert hoogwaardig kunststof flexibele verpakkingen. O ...
BELGAPLASTICS is een dynamisch bedrijf met een zeer diepgaande specialisatie in flexibele verpa ...
Automatische Identificatie & Data Handling: fabrikant van zelfklevende etiketten en labels, bed ...
ZPH Verpakkingen B.V., groothandel in verpakkingsmaterialen voor de detailhandel food & non foo ...
Contimeta is al 75 jaar actief op de markt van transportverpakking en levert verpakkingsmachine ...
TOSHIBA TEC is een toonaangevend internationaal bedrijf, gespecialiseerd in de ontwikkeling van ...
Coeman Packaging is een dynamische en expansieve specialist in verpakkingsmachines en -toebehor ...
De draagtasser heeft een bijzonder breed gamma.
Bekijk onze catalogus via onze website.
http://www.dedraagtasser.be
Storopack is in België en Luxemburg een van de meest toonaangevende bedrijven op het gebied van ...
Getra Packaging is een divisie van Cerclindus nv. Omsnoeringsapparatuur, palletomwikkelaars en ...
Succes, komt niet van zelf. U weet dat. Topsporters weten dat en daarom trainen ze regelmat ...
Getra Marking is een divisie van Cerclindus nv. Getra Marking is al ruim 15 jaar exclusief ver ...