Zetes is een vooraanstaand Belgisch/Europees bedrijf dat oplossingen en diensten aanbiedt aan de markt voor automatische identificatie van goederen (Print & Apply, barcodes, RFID, Voice,..) en personen (elektronische identiteitskaart,..). Binnen de verpakkingsindustrie is ze, zeker na de overname van Bopack Systems, vooral bekend om haar labeltoestellen, haar printerapplicatoren en printers maar ook de labels en softwaftwareintegratie die hier mee gepaard gaat
Zetes Industries is sinds 22 november 2005 genoteerd op Eurolist by Euronext, de gereguleerde markt van Euronext Brussels.
Visidot, een nieuwe Zetes oplossing, is gebaseerd op visie-technologie waarmee binnen de paar seconden honderden barcodes ingelezen kunnen worden, en dat met 100% nauwkeurigheid. Visidot... Lees meer.
Zetes Labelling Systems heeft zijn Print & Apply lijn gecompleteerd met een P&A Robot machine. Het concept is ontwikkeld vanuit de behoeften van de markt en detecteert automatisch de... Lees meer.
Onderdeel van: Markeren Coderen Identificeren Printen